Wójt Gminy Leżajsk oraz Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk zapraszają na „Włościańskie Jadło”, które odbędzie się 7 czerwca o godz. 15.00 na stadionie sportowym w Giedlarowej. Będzie to doskonała okazja do poznania smaków tradycyjnej kuchni staropolskiej oraz wspólnego spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze.
Podczas wydarzenia będzie można degustować regionalne potrawy przygotowane przez koła gospodyń wiejskich z Gminy Leżajsk. W programie znalazły się również występy zespołów śpiewaczych, wokalnych i tanecznych, które zaprezentują lokalny folklor i kulturę. Na uczestników czekać będą także stoiska z rękodziełem artystycznym oraz atrakcje dla najmłodszych, w tym zjeżdżalnie dmuchane, popcorn i wata cukrowa.
O godz. 18.00 rozpocznie się spektakl muzyczny „Brodway na stacji wspomnień” w wykonaniu Teatru Muzycznego „Brodway” z Giedlarowej. Zwieńczeniem wydarzenia będzie zabawa taneczna z zespołem Amigo, która wystartuje o godz. 19.30.
Organizatorzy zachęcają do udziału w tym wyjątkowym święcie tradycji, smaku i dobrej zabawy.














