Stowarzyszenie „Tenisowi Bracia” zaprasza do udziału w nowej lidze amatorskiej. Trwają zapisy, a pierwsze mecze odbędą się na profesjonalnie przygotowanych kortach w MOSiR Leżajsk.
Na miłośników tenisa z Leżajska i okolic czeka emocjonujący sezon. Korty tenisowe Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Leżajsku staną się areną oficjalnych rozgrywek ligi amatorskiej. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie skierowane jest do wszystkich zawodników amatorów, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania. Najważniejsza jest pasja do gry i chęć sportowej rywalizacji.
Uczestnicy ligi dostaną szansę na regularne rozgrywanie meczów, które będą prowadzone i punktowane w oficjalnym systemie Polskiej Ligi Tenisowej. Organizatorzy gwarantują solidne podejście organizacyjne, w tym m.in. bieżące prowadzenie rankingu zawodników. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 15 czerwca roku, warto zatem nie zwlekać zbyt długo z decyzją. Mecze odbywać się będą na profesjonalnych kortach należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Leżajsku. Zapisu można dokonać telefonicznie pod numerem 790 873 808, lub za pośrednictwem elektronicznego formularza na stronie https://polskaligatenisa.pl/. Wpisowe wynosi 100 zł.
Liczba miejsc jest ograniczona. Zabierz ze sobą sportową pasję i wejdź na wyższy poziom gry.














